صبح توی گروه یکی از خواهرام از تجارب کرونایی ام وقتی همسرم مبتلا شده بود پرسید و من دقیقا 45 دقیقه نشستم فکرکردم و تایپ کردم و طوماری کامل شد ارسال کردم

( بماند که بعدش اذیت شدم هم زیاد فکر کرده بودم هم زیاد تایپ کرده بودم و بدنم خشک و کوفته شده بود اما خداراشکر موفق شدم نوشتم و ارسال کرد امیدوارم واقعا مفید باشه برای همه ی مبتلایان و پرستارانشون)

جالب بود که از یکی دیگه از خواهرام که ماش و قمری خیلی خوشمزه پخته بود دستورش را پرسیدم

مختصر و مفید نوشته بود :

ماش و قمری و گوشت  و برنج و سبزی‌ (من سبزی آش ریخته بودم و شنبلیله و ترخون و ریحون) باهم میپزم و باهم میکوبیم

من منتظر بودم نسبت و ایناش هم توش باشه ولی ایشون ازبس پختن براشون عادی شده و چشم بسته مواد را بر میدارن

بالاخره افراد و موقعیت‌ها شون و روشهاشون باهم متفاوته و این تفاوت طبیعیه و شیرین و جذاب

خدایاشکرت که این همه تنوع و تفاوت آفریدی و جذابیت ایجاد کردی

ارتباطات‌ مجازی در رقابت با تعاملات اجتماعی پسرم

امروز را یک مادر حقیقی بودم نه مجازی

امروز چه روز پر برکتی بود

,هم ,تفاوت ,باهم ,شدم ,موقعیت‌ها ,افراد و ,و موقعیت‌ها ,هم زیاد ,کرده بودم ,و قمری

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mahdi Barzegar | مهدی برزگر روزمرگی‌های یک میکروبیولوژیست اخبار بازی ها و تکنولوژی و جدیدترین اختراعات پیشرفته خودنویس hamid0740 فروشگاه کولر آبی سلولزی و هیتر گرمایشی استور 365 studocu بررسی مباحث حقوق خصوصی و تجارت بین الملل و معرفی آثار مربوطه ماینر و ارز های دیجیتال