توی این شرایط کرونایی که ارتباطات حقیقی را تحت الشعاع قرار داده، به غیر از ما بزرگترها که روحیه مون شدید به ارتباطات حقیقی نیاز داره، بچه ها بیشتر دچار چالش میشن و عطش ارتباط با همسالانشون برطرف نمیشه

چند روزه با چند نفر در این زمینه م کردم

خیلی بهش فکر کردم و به دنبال تدبیر بودم

تا اینکه با خانم همسایه که اونم همین چالش را داشت و کلا خیلی هم فکر و هم دغدغه ایم باهم به این نتیجه رسیدیم که هراز گاهی بچه هامون را باهم ببریم بیرون بازی کنن

به خونه ی همدیگه بریم و کلا فضای ارتباطی خوب را برای بچه هامون برقرار کنیم

و

از روز 4شنبه که اخیرا گذشت استارت اون را زدیم

بچه هامون رو بردیم فضای باز و دویدند و با آب و خاک بازی کردند و حس فارغ بودن و آزاد بودن داشتن و بسیار براشون لذت بخش بود

و بعد از آن هم به اصرار حسین پسر همسایه که 3/5سالشه رفتیم خونشون و باز به بازی هاشون ادامه دادن و ماهم به گپ و گفت درباره ی علایقمون و بسیار بسیار لذت بخش و انرژی زا بود برامون

خداراشکر که این همه نعمت در اطرافمون هست و ماهم تونستیم کشفشون کنیم و ازشون استفاده ببریم

خداراشکر

ارتباطات‌ مجازی در رقابت با تعاملات اجتماعی پسرم

امروز را یک مادر حقیقی بودم نه مجازی

امروز چه روز پر برکتی بود

بچه ,بازی ,هامون ,هم ,همسایه ,ببریم ,بچه هامون ,ارتباطات حقیقی ,و کلا ,و بسیار ,و ماهم

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برنامه قرانی رفع تمامی مشکلات با دعا (دارای مجوز) راهنمای سفر به کیش آموزشگاه فنی و حرفه ای سرای هنر تکرو | مجله تکنولوژی و فناوری اطلاعات دانلود فایل دانلود رایگان جزوه و خلاصه کتاب صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستاییان و عشایر فیروزآباد آموزش تایپوگرافی سون گپ|چت|چت روم|سون چت سریال ها - فیلم ها - متن ها